Dovolenka na ostrove Vir

DOVOLENKA NA VIRE DOČASNE POZASTAVENÁ. Pre viac informácii nás kontaktujte na tel.č.: +421 (0)911 364 144 alebo emailom na: vernostnyprogram@seniorka.sk

Seniorka n.o organizuje zájazd na Ostrov Vír pre našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov. Oddýchnite si s nami v letných mesiacoch na ostrove s príjemnou klímou a atmosférou alého stredomorského mesta. Ostrov Vír Vás priláka aj dúškom dávnych čias, ktoré môžete precítiť pri skúmani pozostatkov hradiskových zrúcanín, kostolíkov a starých pevností.

V termínoch od 30.mája do 12.septembra 2020 na Vás čakajú slnečné pláže chorvátskeho ostrova Vir. Vy a Vaši rodinní príslušníci si môžete už teraz v predstihu nájsť svoj najvhodnejší termín na zrekreovanie pri mori.

Pokyny

   Ubytovanie
Deň nástupu sobota - ubytovanie po 13:00.
Deň odchodu sobota - opustiť apartmán do 9:00

   Doprava
- individuálna
- možnosť doobjednať autobusom obojsmerné cestovné.
Nástupné miesta : bude upresnené.
O trasovaní dopravy budú záujemci cestujúci autobusom včas informovaní (začiatok Júna).


   Stravovanie
- individuálne


   Nezabudnite si pribaliť

 • platný cestovný pas alebo občiansky preukaz
 • peniaze
 • osobné hygienické veci, uteráky, osušky, kraťasy, plavky, tričká, sandále, nočné úbory na večerné posedenia, jedno teplejšie oblečenie v prípade ochladenia
 • rohožku na pláž, plávacie kolesá, obuv do vody, potápačské okuliare, plutvy, tenisové rakety, lopty, fotoaparát
 • predovšetkým dobrú náladu

   Ďalšie informácie

Platobnou jednotkou v Chorvátsku je chorvátska kuna (Kn), ktorú si môžete zakúpiť v ktorejkoľvek slovenskej banke, prípadne priamo v pobytovom stredisku za EUR, USD,... Väčšina obchodov a inštitúcií prijíma medzinárodné platobné karty VISA a MASTER-CARD.


   Ďalšie služby:

 • Internet - wifi v dome, alebo individuálne
 • Bezplatné parkovanie je možné vo dvore, kde je aj vonkajší gril a terasa.
 • Možnosť požičať bicykle, vodný skúter, loďku.
 • Možnosť dokúpiť fakultatívne zájazdy u delegáta, alebo individuálne výlety v okolí.

Program

Proram dovolenky je voľný.
K dispozícií sú na prenájom vodné skútre, bicykle... Organizujú sa výlety, ktoré je možné podľa svojho rozhodntia doobjednať.

Na výber sú následujúce výlety :

 • Celodenný výlet loďou do Národneho parku Kornati.
  Súostrovie tvorí 140 mohutných ostrovov, drobných ostrovčekov a skalných útesov rozmanitých rozmerov, ktoré sa rozprestierajú na ploche 220 km². Spomínané súostrovie nesie svoje pomenovanie podľa najväčšieho z ostrovov nazývaného Kornat (32,6 km²), kde je možné kúpanie sa v sladkovodnom jazere.

 • Návšteva večerného Zadaru:
  Blízke mesto Zadar je mestom 3 000 ročnej histórie s mimoriadnym kultúrnym dedičstvom. So svojou geografickou polohou v samotnom srdci Jadranu je Zadar centrum Severnej Dalmácie.V lete býva Zadar usporiadateľom Hudobných večerov v Sv. Donate, ďalej Zadarského divadelného leta, festivalu Morských organov – Mitra zonata, KalelargArt – festivalu pouličných umelcov a mestského festivalu Zadar snov. Tým pravým miestom na zábavu sú aj podujatia: The Garden Festival, Noc plného mesiaca, alebo nejaký z koncertov svetových hudobných umelcov.Jednou z nevynechateľných atrakcii Zadaru je aj Morsky organ v blízkosti nového prístavu cruiserov na zadarskom nábrežia. Ihneď po svojom dokončení sa s tal Morsky organ metaforickým miestom mesta Zadar, ktorý sa stal neobíditeľným bodom programu všetkých turistických návštev Zadaru i celého regiónu. Zároveň s "najkrajším západom slnka na svete" sa tu zažínajú aj svetelné prvky umiestnene v tvare kruhu. Vytvárajú tak prekrásnu, mimoriadne úchvatnú svetelnú hru v rytme vĺn a zvukov morského organa.

 • Výlet na Nin:
  Nin je malé mesto, ktoré leží na pobreží južnej časti Ninského zálivu. Znalci ho označujú za najstaršie chorvátske kráľovské mesto, jedno z hlavných kultúrnych stredísk raného chorvátskeho štátu. Sídlil tu chorvátsky biskup, ktorého jurisdikcia zahŕňala takmer celé dnešné Chorvátsko. Hovorí sa mu aj " mesto s najmenšie katedrálou na svete ". Nin je pozoruhodný už svojou polohou - rozprestiera sa na neveľkom ostrove, spojenom s pevninou dvoma starobylými kamennými mostami. Vchádza sa do neho tzv. Dolnou mestskou bránou (Donja morska vráta), ktorá sa zachovala spolu s niekoľkými pozostatky stredovekého mestského opevnenia. Nin má však všetky predpoklady na to, aby sa stal Mekkou pacientov s poruchami a bolesťami pohybového aparátu, po úrazoch, s kožnými a gynekologickými chorobami. Dnes je veľmi známe ninské liečivé bahno, ktoré patrí k najúčinnejším v celom Chorvátsku. Tradícia využívania tunajšieho liečivého bahna je veľmi stará a siaha až do antických čias. Liečivé účinky sú dokázateľne potvrdené odborníkmi.
Apartmán A , B
Apartmán obsahuje : 1x apartmán s dvomi spálňami, obývacia izba s kuchyňou, kúpeľňa + WC, terasa. Plocha apartmánu s terasou 45m². Južná strana ostrova Vir
V dome internet, satelit a klíma v apartmáne.
Počet lôžok : apartmán A - 4,
apartmán B - 4
Umiestnenie : apartmán A (prízemie),
apartmán B (poschodie)
Vzdialenosť od mora : cca 40m
Fotogaléria

Objednať je možne len celý apartmán.Cena/týždeň/apartmán Termíny
370 €
30.5 - 13.6.2020

399 €
13.6 - 27.6.2020

440 €
27.6. - 29.8.2020

389 €
29.8. - 12.9.2020Rezervácia a platba Zálohu je treba uhradiť najneskôr do 14 dní od rezervácie a to 100€.
Záloha je nevratná.
Celková cena musí byť vyplatená do 60 dní pred nástupom, kedy sa podpisuje aj zmluva.V cene dovolenky je ubytovanie na 7 dní ( od soboty do soboty), služba delegát ( slovensky a chorvátsky hovoriaci spolupracovník ), bežná spotreba vody a energie. Jedno dieťa do 6 rokov bez nároku na vlastnú posteľ zdarma.
Cenník služieb
Povinné príplatky
Pobytová taxa : od 18 rokov (12.5,- €) , deti od 12 do 18 rokov (6.5,- €), do 12 rokov sa pobytová taxa neplatí.
Nepovinné príplatky
Klimatizácia : 5€ deň
Doprava : Bude upresnené
Termín Apartmán A Apartmán B
30.5 - 6.6.2020 V V
6.6. - 13.6.2020 O O
13.6. - 20.6.2020 V V
20.6. - 27.6.2020 O V
27.6. - 4.7.2020 V V
4.7. - 11.7.2020 V V
11.7. - 18.7.2020 V V
18.7. - 25.7.2020 V V
25.7. - 1.8.2020 O V
1.8. - 8.8.2020 V V
8.8. - 15.8.2020 V V
15.8. - 22.8.2020 V V
22.8. - 29.8.2020 V V
29.8. - 5.9.2020 O O
5.9. - 12.9.2020 O O
Vysvetlivky: V - Voľný apartmán    O - Obsadený apartmán  

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktná osoba : Vladimíra Kamenská
Telefónne číslo : +421 (0)911 364 144
Email : vernostnyprogram@seniorka.sk
Webová stránka : www.sykorka.sk

Nezabudnite povedať, že ste klient SENIORKA n.o., zamestnanec alebo ich rodina .

„Spoločnosť, ktorá si necenní svojich starších ľudí, popiera svoje korene a ohrozuje jej budúcnosť. Pokúsme sa posilniť ich schopnosť podporovať seba tak dlho, ako to len bude možné, a keď to už nemôžu robiť, postarajme sa o nich.“
Nelson Mandela
Ochrana osobných údajov
Darujte 2% z dane

Projekty sú realizované vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje